• www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

www.olecko.info

Olecko - historia, geografia, mapy, artykuły, dokumenty ...

 Podczas targów promowaliśmy atrakcje turystyczne i walory przyrodnicze Krainy EGO, a także bazę noclegową, gastronomiczną oraz agroturystyczną ? mówi Maria Dzienisiewicz, Wicestarosta Olecki. Odwiedzający nasze stoisko mieli okazję zapoznać się z portalem turystycznym www.egoturystyka.pl oraz skosztować wielu potraw i smakołyków, takich jak sery, miód, konfitury, wiejski chleb, konfitury i marynaty, smalec, sękacz czy oleckie krówki. Stoisko Krainy EGO cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający nas goście chętnie sięgali po orzechy laskowe i maskotkę promującą nasz region ? sympatyczną wiewiórkę.

Na targach nie zabrakło atrakcji w postaci różnorodnych festynów, pokazów, konkursów czy smakołyków kuchni regionalnych. Warto przypomnieć, że Gdańskie Targi Turystyczne to jedne z trójki najlepszych targów turystycznych w Polsce.

Tegoroczne targi nastawione były głównie na promocję turystyki aktywnej. Ich uczestnicy mogli wziąć udział debacie na temat polityki rowerowej jako szansy zrównoważonego rozwoju bądź w spotkaniach dotyczących kajakarstwa morskiego i górskiego.

Mamy nadzieję, że na efekty promocji Krainy EGO nie będziemy musieli długo czekać. Z pewnością osoby odwiedzające gdańskie targi mają już ciekawe pomysły na spędzenie urlopu w Krainie EGO.

Targi turystyczne w Gdańsku zostały zrealizowane w ramach projektu ?egoturystyka.pl ? produkt turystyczny Krainy EGO?, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013. 
[www.egoturystyka.pl ]

 Promocja Krainy EGO_4 Gdańskie Targi Turystyczne 2010

Statystyka

Visitors
4
Articles
191
Articles View Hits
1366851