• www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

  • www.olecko.info

www.olecko.info

Olecko - historia, geografia, mapy, artykuły, dokumenty ...

Pod koniec maja ekipa dziennikarzy z krakowskiego oddziału Telewizji Polskiej nagrywała program o zrealizowanym przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Oleckiej projekcie ?Gospodarstwo przyjazne naturze?.
Nagranie zostało zrealizowane w ramach programu ?TWÓJ FUNDUSZ, TWOJA SZANSA?, którego celem jest zaprezentowanie jak najszerszego wpływu funduszy unijnych. Odcinek X pt. ?PRZYJAŹNI NATURZE? będzie emitowany w 13 województwach.
Zrealizowany przez nas projekt znalazł się w finale konkursu ?Dobra praktyka? organizowanym przez TVP Oddział w Krakowie. Zyskał także prestiżowy tytuł ?Dobrej praktyki EFS na Warmii i Mazurach" przyznany w konkursie ?Ambasador EFS w ramach dobrych praktyk PO KL?.
Aby pokazać efekty naszego projektu goście odwiedzili z kamerami Ziemię Olecką i wybrane gospodarstwa. W nagraniu udział wzięli m.in. Mieczysław Golis z gospodarstwa agroturystycznego ?GOLLAND?, Anna i Leszek Marczak właściciele Majątku Giże Marczak, Eugeniusz Buraczewski właściciel pensjonatu ?WHITE HORSE" z Sulejek, Piotr Wydra z Nadleśnictwa Olecko.
Więcej informacji o projekcie na stronie www.lot.olecko.pl/projekt .
Program o "Gospodarstwach przyjaznych naturze" można było obejrzeć na stronie WWW TVP w Krakowie.
W październiku ur. też powstał krótki film o tym projekcie, w ramach konkursu "Ambasador EFS".
Emisja programu odbyła w piątek (17.06.2011) o godz. 17.45.

Zobacz film w nowym oknie przeglądarki >>>


Halina Bogdańska Kierownik projektu

Statystyka

Visitors
4
Articles
192
Articles View Hits
1070900