Powrót do strony głównej www.olecko.info 

   2010.05.25 Uroczystość złożenia hołdu śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu rządowego pod Smoleńskiem zginął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński z małżonką i 94 osobową polską delegacja na 70. rocznicę obchodów zbrodni katyńskiej.
Ponieśli śmierć w służbie Polski w imię Jej najwyższego dobra.
25 maja 2009 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński gościł na Ziemi Oleckiej razem z Sekretarzem Stanu, Szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksandrem Szczygło, Katarzyną Doraczyńską z Kancelarii Prezydenta i szefem ochrony Prezydenta Pawłem Janeczkiem.
Z tej okazji 25 maja 2010 roku o godz 12 w MAJĄTKU GIŻE MARCZAK odbyła się uroczystość złożenia hołdu śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu z małżonką i delegacji znajdującej się w tym dniu na pokładzie samolotu rządowego.
 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności  Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

J.Kunicki

Ostatnia zmiana: 30 listopada 2014