Podpisanie umowy na budowę hali widowiskowo-sportowej z pływalnią w Olecku

 19.02.2010
 
19 lutego 2010r. w Urzędzie Miejskim w Olecku została podpisana umowa na budowę hali widowiskowo-sportowej z pływalnią.

Wykonawcą robót budowlanych jest konsorcjum Mostostal-Warszawa, Master sp. j. Wysokie Mazowieckie.

Umowa zamyka proces przygotowania inwestycji w zakresie prac projektowych, wyłonienia wykonawcy robót budowlanych oraz nadzoru autorskiego i inwestorskiego. Zgodnie z harmonogramem pierwsze prace budowlane ruszą w marcu br.

W wyniku wszystkich rozstrzygniętych przetargów całkowita wartość projektu wynosi 36 mln 308 tys. zł w tym koszty kwalifikowane to 34 mln 277 tys. zł Wysokość otrzymanego dofinansowania to 38,12 % kosztów kwalifikowanych.

Dotacja pochodzi z RPO osi priorytetowej 2.Turystyka, działania 2.1. Wzrost potencjału turystycznego, poddziałania 2.1.3. Infrastruktura sportowo-rekreacyjna.

W 2012 roku będziemy korzystać z oferty hali widowiskowo-sportowej i pływalni. W obiekcie znajdzie się m.in. siłownia, sala fitness, sala squash, ścianka wspinaczkowa, zespół SPA, kawiarnia.

Po zakończeniu budowy zaplecze sportowe Olecka będzie jednym z najnowocześniejszych w kraju. Liczymy na to,że nie tylko olecczanie docenią możliwości jakie daje taki kompleks.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. [ www.um.olecko.pl ]


Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2010 w@m