Kaskaderskie pokazy w Olecku

 4.09.2009
 
1 września 2009 roku o godz. 19 czescy kaskaderzy stadionie na tle efektów świetlnych i pirotechnicznych zaprezentowali karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów, motocykli i quadów! Flott Cascaders Team istnieje od 1975 roku - to jedna z najlepszych grup kaskaderskich w Europie. Zajmuje się zajmująca się dublowaniem aktorów w wielu znanych filmach. Założycielem grupy był Fred Śmid, znany w branży pod nazwiskiem Flott. Obecnie grupę prowadzi jego syn Alfred.

Pokazy organizują w całej Europie. Udział biorą wychowankowie prowadzonej przez siebie szkoły kaskaderów Stunt School. Jest to pierwszym team w Europie który zdecydował się na wprowadzenie quada do pokazów plenerowych. Dokonują trudnych i niebezpiecznych ewolucji skacząc ponad 11 ustawionymi obok siebie samochodami.

Na tle niezwykle barwnych efektów muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentował karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów, motocykli i quadów. To przedstawienie było w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki, akcji precyzji.

Na stadionie zobaczyliśmy: pokazy jazdy samochodami na dwóch kołach, skoki nad rzędem aut: samochodem, motocyklem, quadem, przejazdy przez płonącą ścianę, amerykańskie wyścigi monster track numer koronny... strzał do pędzącego samochodu z bazooki !!!.

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych ostatniego Bonda - Casino Royale.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

J.Kunicki

Ostatnia aktualizacja: 06 września 2009 w@m