W dniu 1 stycznia 2009 roku o godzinie 12.00 rozpoczął się mecz noworoczny
tego typu mecz, a więc można śmiało powiedzieć, że stał się on tradycją. W
spotkaniu uczestniczył między innymi Kamiński Andrzej, który był jednym z
pomysłodawców rozgrywania takiego meczu i który jako jedyny uczestniczył we
wszystkich 10 rozegranych do tej pory meczach.

W drużynie Czarnych Justyna Olecko wystapili: Marcin Grygo, Wasilewski Józef, Wasilewski Michał, Tomasz Jegliński, Ireneusz Szymański, Tomasz Opanowski.
W ,, Reszcie Świata" wystąpili : Tomasz Jackiewicz, Andrzej Kamiński, Jacek Backiel, Tomasz Karniej, Łukasz Dębski,Wojciech Woroniecki. Sędziował
Dariusz Karniej.
Pierwszą bramkę w 2009 roku zdobył Tomasz Jegliński. Po pierwszej połowie Czarni wygrywali 3-0. Po przerwie ,,Reszta Świata" wzięła się za odrabianie strat i w efekcie mecz zakończył się wynikiem remisowym 5-5. Zdobywcami bramek dla Czarnych Justyna Olecko byli: Tomasz Jegliński -2, Michał Wasilewski - 2 i Andrzej Kamiński ( gol samobójczy). Dla Reszty Świata gole zdobyli: Tomasz Karniej - 2( jedna z karnego), Łukasz Dębski -2, Jacek Backiel - 1.
Po meczu przy wspólnym ognisku uczestnicy meczu wraz z kibicami składali sobie nawzajem noworoczne życzenia. Nie obyło się bez lampki tradycyjnego szampana oraz kiełbaski pieczonej nad ogniskiem.
Na następny taki mecz już dziś zapraszamy serdecznie. termin meczu to 1 stycznia 2010 roku o godzinie 12.00.