Termomodernizacje budynków użyteczności publicznej

 7.11.2009
 
Powiat Olecki otrzymał dotację z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na wykonanie prac termomodernizacyjnych budynku starego szpitala oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Olecku.

Prace inwestycyjne wykonuje wybrany w drodze przetargu Zakład Budowlany Zdzisław Sadowski z Olecka.
 


W ramach zadania w obu budynkach zostaną docieplone ściany zewnętrzne. Ponadto w gmachu starego szpitala została wymieniona stolarka zewnętrzna, zostanie ocieplony strop na poddaszu, wymieniona instalacja centralnego ogrzewania oraz zamontowana instalacja solarna. W Liceum Ogólnokształcącym prócz nowej elewacji przewidziano docieplenie stropodachu, płukanie grzejników i montaż zaworów termostatowych.

H. Bogdańska
www.powiat.olecko.pl


Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Ostatnia aktualizacja: 13 czerwca 2010 w@m