Ocalić od zapomnienia...

 21.07.2009
 
We wtorek 21 lipca 2009 r. gościliśmy w Starostwie Powiatowym w Olecku oficjalną delegację zaprzyjaźnionego Powiatowego Stowarzyszenia Treuburg z Niemiec. Trzyosobowej delegacji przewodniczyła Sigrid Offermann, Viceprezes Stowarzyszenia zrzeszającego przedwojennych mieszkańców Olecka. Towarzyszyli jej Lother Waschko i Manfred Bednarzik.
Z delegacją spotkał się Stanisław Ramotowski - Starosta Olecki, Maria Dzienisiewicz -Wicestarosta, Edward Adamczyk - Sekretarz Powiatu, Beata Stypułkowska - Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku oraz Zdzisław Bereśniewicz.
Starosta Olecki podziękował gościom za dotychczasową współpracę i aktywność władz Stowarzyszenia. Spotkanie było bardzo owocne. Blisko dwie godziny rozmawiano na temat przygotowania wspólnych pamiątek, wymiany młodzieży kształcącej się na kierunkach hotelarskich i gastronomicznych, a także o możliwościach dalszej współpracy.
[www.powiat.olecko.pl H. Bogdańska]

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Ostatnia aktualizacja: 21 lipca 2009 w@m