Sprzątanie jeziora

 21.06.2009
  Grupa pracowników firmy DB Schenker z Warszawy oraz członkowie Klubu Płetwonurków „Amfiprion” z Olecka działającego w ramach LOK [amfiprion.olecko.eu] 19 czerwca 2009r. (sobota) włączyli się w akcję sprzątania jeziora. Od godziny 9.00 do 15.00 kilkadziesiąt osób-dorosłych i dzieci posprzątali śmieci z brzegu oleckiego akwenu. Nurkowie poza ćwiczeniem pomogali w wyławianiu „skarbów” – znowu góra śmieci zalegająca dno jeziora znikła na lokalnym wysypisku.
Członkowie Klubu Płetwonurków” Amfiprion” od kilku lat udzielają się społecznie i sprzątają brzeg i dno jeziora. Co roku kilkaset kilogramów śmieci wiezione jest na lokalne wysypisko. Grupa z Warszawy poprzez udział w akcji doskonale wpisuje się w proces budowy wizerunku DB Schenker jako firmy eko-odpowiedzialnej.
DB Schenker jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych usług logistycznych na świecie i w Polsce.
Grupa DB Schenker posiada ponad 2000 oddziałów w 130 krajach na całym świecie. W oparciu o transport lądowy, lotniczy i oceaniczny oraz magazynowanie DB Schenker oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne oraz zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw.
DB Schenker w Polsce od wielu lat konsekwentnie prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju. Jednym z jej najważniejszych założeń jest szacunek wobec środowiska naturalnego i ciągłe doskonalenie procesów i technologii uwzględniających potrzeby ekologiczne
[www.olecko.pl]

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2009 w@m