Świąteczny koncert

 19.12.2008
 
Dziewiętnastego grudnia 2008r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku odbył się koncert kolęd w interpretacji najmłodszych. Był to finał projektu pt.:” Razem - w hołdzie tradycji”.
Świąteczny koncert
Wojewoda Warmińsko-Mazurski przyznał Gminie Olecko na jego realizację dotację w wysokości 45 955 zł. Odbiorcami działań były dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Projekt miał za zadanie pobudzić dzieci i młodzież do uczestnictwa w życiu lokalnym oraz zachęcić do pomnażania dziedzictwa kulturowego.
Wszelkie działania skupione były wokół dwóch tematów- niepodległości Polski oraz Świąt Bożego Narodzenia.
Dzieci 4-5 letnie, które nie uczestniczą w wychowaniu przedszkolnym mogły do 20 grudnia br. chodzić nieodpłatnie na zajęcia realizowane w Publicznym Przedszkolu z Oddz. Integracyjnymi w Olecku, Zespole Szkół w Olecku (Siejnik) oraz w szkołach podstawowych na terenach wiejskich. Ponadto dzieci i ich rodzice mogli korzystać ze wsparcia psychologa i logopedy.
Warto dodać, że dzieciom uczestniczących w wychowaniu przedszkolnym zorganizowano dodatkowe zajęcia. Maluszki uczestniczyły w zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku.
Pomyślano również o ofercie dla uczniów z klas I-III szkół podstawowych. Zajęć było tyle, że nie sposób się nudzić.
Trzynastego grudnia br. na centralnym placu uczestnicy projektu udekorowali choinkę wykonanymi przez siebie ozdobami. W przygotowanie specjalnych ozdób włączyli się również rodzice najmłodszych- to jest artystyczne drzewko małych olecczan. Dzieci ze szkół wiejskich również udekorowały choinki w swoich miejscowościach.
Dziewiętnastego grudnia mogliśmy usłyszeć najpiękniejsze wykonanie kolęd w interpretacji najmłodszych.   [ Na podstawie: www.olecko.pl  ]

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

J.Kunicki Stronę odwiedzono razy.

Ostatnia aktualizacja: 22 grudnia 2008 w@m