Nowe boisko ORLIK w Olecku

 17.12.2008
 
17 grudnia 2008r. oficjalnie zostały oddane do użytku boiska wraz z zapleczem przy Szkole Podstawowej nr 1 w Olecku.
To finał projektu złożonego do programu „Moje boisko. Orlik 2012” . Na uroczystości zjawili się m.in. przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Starostwa Powiatowego w Olecku, Urzędu Miejskiego w Olecku, wójtowie z terenu naszego powiatu, dyrektorzy szkół, radni.
Podczas uroczystości minister Tomasz Półgrabski wręczył odznaczenia – Srebrne Krzyże Zasługi, dwóm zasłużonym dla edukacji oraz lokalnych społeczności osobom - Tadeuszowi Boguszowi oraz Mieczysławowi Michniewiczowi.
Olecczanie będą mogli korzystać z kilku nowych, pięknych boisk. Na dobry początek młodzi sportowcy otrzymali od gości z Warszawy i Olsztyna po komplecie piłek.
Skoro oddawano do użytku m.in. boisko piłkarskie odbył się mały pokaz rzutów karnych- bramkarzowi nie udało się obronić bramek- naszym znamienitym gościom udało się skutecznie strzelić gole do nowiutkich bramek.
W ramach inwestycji zostało zbudowane boisko o powierzchni całkowitej 1612 m2 ze sztuczną murawą oraz boisko do koszykówki i siatkówki o powierzchni 622,8m2 z nawierzchnią tartanową. Obiekty wzbogaciły się również o zaplecze socjalne- budynek składa się z ośmiu modułów o kubaturze 207,9 m3.
Otrzymaliśmy 666 000 zł dofinansowania ( po 333 tys z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Urzędu Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego).
Koszt całej inwestycji zamknął się w kwocie 1 482 657 zł. [ Na podstawie: www.olecko.pl  ]


Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

J.Kunicki Stronę odwiedzono razy.

Ostatnia aktualizacja: 22 grudnia 2008 w@m