Olecko na targach turystycznych

04.04.2007

 Gmina Olecko prezentowała ofertę turystyczną na własnym stoisku na Międzynarodowych Targach Turystycznych SILESIA TOUR GLOB 2007.

 

Od 30 marca do 1 kwietnia 2007r. w katowickim SPODKU wystawiano oleckie produkty turystyczne. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się szlaki turystyczne, gliniane łosie oraz cukierki „krówki” produkowane przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Olecku.
Międzynarodowe Targi Turystyczne SILESIA TOUR GLOB 2007, to jedna z ważniejszych imprez turystycznych w Polsce. Zlokalizowana w samym sercu Śląska, skupia turystyczne oferty wystawców z całego świata i jest wspaniałą okazją do nawiązania licznych kontaktów. Gwarancją sukcesu dla firm uczestniczących w tej imprezie jest potencjał nabywczy, jaki niesie ze sobą liczba 6 milionów mieszkańców

Aglomeracji Śląska oraz sama lokalizacja targów w najbardziej charakterystycznym i rozpoznawalnym budynku na południu Polski, jakim jest SPODEK w Katowicach. Do udziału w targach zapraszane są regiony, urzędy wojewódzkie, zagraniczne ośrodki informacji turystycznej, biura podróży, gestorzy bazy noclegowej, sklepy sportowe i turystyczne, przewoźnicy, firmy ubezpieczeniowe oraz wydawnictwa.


Więcej informacji o targach >>>

Więcej fotografii >>>

 

 

Alicja Mieszuk rzecznik prasowy UM w Olecku tel. (087) 520 19 50 www.olecko.pl   

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 10 kwietnia 2007 w@m

Drukuj Wydrukuj tę stronę