Plebiscyt „Osobowość 2005"

25.09.2006

 Miło nam poinformować wszystkich olecczan, że Maria Dzienisiewicz - Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Olecku - zakwalifikowała się do finałowej tury plebiscytu „Osobowość Roku 2005" organizowanego przez Gazetę Współczesną.

Do tej pory zdobyła najwięcej głosów w powiecie oleckim. W drogiej turze otrzymała 319 głosów. Wynik ten daje jej aktualnie-jedno z czołowych miejsc w Plebiscycie, w którym pod uwagę brani są kandydaci z dwóch województw: warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Maria Dzienisiewicz pełni obecnie funkcję Prezesa Stowarzyszenia Kulturalnego „Przypisani Północy" z siedzibą w Olecku, jest aktywnym animatorem działań społecznych, przez siedem lat organizowała w Olecku Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w 2005 roku otrzymała Srebrny Krzyż za Zasługi dla Związku Harcerstwa Polskiego.
Przyłączamy się do apelu Koła Miłośników Ziemi Oleckiej i zachęcamy do oddawania głosów na naszą kandydatkę poprzez wysłanie kuponu z Gazety Współczesnej.
Można też wysłać sms o treści olecko.02 na numer 7268.
Kupony będą drukowane do 29 września i muszą dotrzeć do redakcji „GW" do 3 października. Natomiast SMS-y można wysyłać do 2 października, do godziny 23.00.

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 25 września 2006 w@m

Drukuj Wydrukuj tę stronę