Ptaky na Mazurach..

22.08.2005

 
Pomimo właśnie rozpoczętego urlopu postanowiłem wybrać się z najlepszym aktualnie zespołem rockowy w Polsce w drogę do położonego na mazurach Olecka. 

Impreza pod nazwą „ PRZYSTANEK OLECKO” na imprezowej mapie Polski znana już od wielu lat, ściąga do Olecka wielu fanów dobrej muzyki. Podczas koncertu „PTAKY” pod sceną było blisko 10 tyś ludzi. 2005-08-11
Po występie ostatniego zespołu z grup saportujących, na scenie wybiegł KONJO i zapowiedział „PTAKY”. Po kilku minutach usłyszeliśmy pierwsze dźwięki towarzyszącego zawsze występom grupy intra. Tylko Ci którzy stali w pierwszych rzędach mogli podczas intra dostrzec jak w totalnej ciemności , pośród dymu na scenie lądują „PTAKY” , nagle błysk świateł potężne uderzenie i numer „JASZCZUR” jak zawsze na początku , tym razem ściana dźwięku zaskoczyła i mnie .....
Totalna jazda, Cześć OLECKO!!!! Jeszcze krzyknął Sebastian i już nikt nie miał wątpliwości tak to „PTAKY” tak długo oczekiwane przez fanów, którzy specjalnie przyjeżdżali z daleka na ten koncert byli i Ci którzy byli w Węgorzewie na koncercie , zobaczyć i usłyszeć to jeszcze raz. Chłopaki z Sebą i Peterem na czele po raz kolejny nie zawiedli swoich fanów, dając z Siebie na scenie absolutnie wszystko.

 Zlani potem zchodżilli ze sceny kiedy publiczność skandowała „PTAKY! PTAKY! PTAKY!”, po wykonaniu ostatniego numeru „FANATYK” który w wersji koncertowej ...... a zresztą nie powiem Wam nic więcej bo to trzeba zobaczyć !!!!
Potem jeszcze bis i „Chroń to co masz” który zmiażdżył publiczność po raz kolejny. To już koniec, chłopaki jak po kąpieli schodzą ze sceny , a Olecko nie przestawało skandować nazwy zespołu , jeszcze raz , jeszcze jedno wyjście tym razem jeden piękny ukłon dla wspaniałej publiczności w Olecku!!! 
Wielkie pozdro dla wszystkich fanów dobrej muzy i do zobaczenia na koncertach „PTAKY”
Pozdro JABBA 

Ze strony WWW PTAKY

 

 

Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2005 w@m

Drukuj Wydrukuj tę stronę