12 Przystanek Olecko 2005

14.07.2005

Przystanek Olecko ma już wierną grupę sympatyków. W ciągu tygodnia (przełom lipca i sierpnia) do miasta zjeżdżają tysiące wielbicieli formuły "Przystanku". Tym co różni "Przystanek" od innych imprez letnich, jest jego szeroka formuła mieszcząca w sobie działania rekreacyjno-sportowe, ekologiczne, integracyjne, artystyczne (w tym oprócz koncertów, spektakli i happeningów, również warsztaty twórcze). Oferta przystanku jest tak bogata i różnorodna, że zaspokaja potrzeby różnych grup odbiorców - każdy może tu znaleźć coś właściwego dla swojej wrażliwości. 

Podczas tegorocznego Przystanku Olecko w dniu 29 lipca br. ponownie zagości w Olecku ekipa Kawy czy herbaty

www.przystanek.pl 


 

 

 

 

ZAPRASZAMY na FIESTĘ BOREALIS 2005 ŚWIĘTO MŁODEJ MUZYKI NA PÓŁNOCY 22-24 lipca KONKURS KAPEL ROCKOWYCH

   "Fiesta Borealis" - Święto Młodej Muzyki na Północy to trzydniowy konkurs zespołów z kręgu muzyki alternatywnej promujący nietuzinkowe, ciekawe, awangardowe działania muzyczne. Szukamy kapel, które prezentują muzykę rockową z wpływami etno, folku, bluesa, soulu, jazzu, rapu, hip-hopa. 
   Nasz Festiwal ma charakter międzynarodowy. W ramach "Fiesty Borealis", która ma zwiększyć swój zasięg do całego basenu Morza Bałtyckiego (oprócz zespołów z Litwy czy Białorusi planujemy zaprosić zespoły z Łotwy, Estonii, Finlandii, Norwegii, Niemiec, Danii, Szwecji).

Fiesta Borealis  

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2005 w@m

Drukuj Wydrukuj tę stronę