II Targi Edukacyjne w Olecku

16.04.2005

  Wydarzenie to zorganizowane przez ZST propaguje ideę świadomego i odpowiedzialnego wyboru drogi edukacyjnej młodych ludzi. Targi edukacyjne cieszą się coraz większą popularnością wśród gimnazjalistów i nie tylko. 

Jesteśmy wszyscy ciekawi jak zmienia się rynek edukacyjny, poznajemy nowe kierunki kształcenia oferowane przez oleckie szkoły ponadgimnazjalne.
Informacje dotyczące możliwości kształcenia zgromadzono sa w jednym miejscu. Najwięcej przydatnych informacji odnalazły osoby zainteresowane inwestowaniem we własny rozwój; przejrzały konkretne oferty naszych szkół, rozmawiały ze starszymi kolegami.
Na Targach prezentowali się uczniowie wszystkich oleckich szkół średnich publicznych i niepublicznych. To dobrze, bo dzisiaj edukacja to też konkurencja - szkoły muszą dbać o swoją renomę, oferować uczniom ciekawe kierunki kształcenia, zajęcia pozalekcyjne, wycieczki i zabawę. Popatrzmy jak prezentują się nasze szkoły i co mają do zaoferowania... Która ze szkół wypadły najlepiej zobaczymy.    Krystyna Wiszniewska

 

Ostatnia aktualizacja: 19 kwietnia 2005 w@m

Drukuj Wydrukuj tę stronę