Ruszyła inwestycja

03.09.2004

 31 sierpnia br. przekazaliśmy oficjalnie wykonawcy, firmie Tabex S.A., plac budowy na wykonanie „Centrum sportowo-rekreacyjno-kulturalnego w Olecku” . 

Chodzi o przebudowę i zadaszenie trybuny głównej stadionu miejskiego oraz remont kamiennej półrotundy i utwardzenie placu w ramach powyższego zadania inwestycyjnego. 
Wykonawca musi się spieszyć – prace powinny zostać zakończone do 15 listopada br. 
Warto przypomnieć, że Olecko otrzymało na to zadanie dotację z kontraktu wojewódzkiego.


 

Rozstrzygnięcie konkursu „Mieszkajmy piękniej”
10 września o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku po raz piąty rozstrzygnięty zostanie konkurs „Mieszkajmy piękniej”
Komisja konkursowa wskazała dziesięciu laureatów w trzech kategoriach, pomiędzy których rozdzielono pulę nagród wynoszącą 6000 zł.
Do 16 kwietnia br. swój udział w konkursie zgłoszono 13 posesji w czterech kategoriach: balkony, ogrody przydomowe w domach jednorodzinnych, ogrody przydomowe w zespołach wielorodzinnych, tereny zielone przy obiektach użyteczności publicznej.
Członkowie komisji po raz pierwszy postanowili nie przyznać nagród wśród posesji zgłoszonych do konkursu w kategorii ogrody przydomowe w zespołach domów wielorodzinnych.
Celem konkursu jest propagowanie dbania o wygląd zewnętrzny posesji a przez to o wizerunek naszego miasta i gminy. 

Alicja Mieszuk rzecznik prasowy UM w Olecku tel. (087) 520 19 50 www.olecko.pl 

Ostatnia aktualizacja: 07 września 2004 w@m

Drukuj Wydrukuj tę stronę