W terminie zostanie zakończona realizacja drugiego etapu budowy kompleksu soprtowo-rekreacyjnego.

07.11.2004

 Naprawdę imponująco wygląda plac budowy i to co się spod niego wyłania w kompleksie sportowo-rekreacyjnym w parku miejskim przy kortach MOSiR. Zakończone zostało układanie ozdobnej kostki brukowej przed rotundą. Skończono również prace, których celem było doprowadzenie elektryczności i wody do obiektów. 

Więcej zdjęć

 

 

 

Na tym obiekcie będą mogły odbywać się wszelkie imprezy o charakterze kulturalnym, sportowym czy rekreacyjnym. Całkowita powierzchnia wszystkich obiektów w parku: kortów, stadionów piłkarskich oraz lekkoatletycznych, boisk do siatkówki i piłki nożnej plażowej kąpielisk łącznie ze ścieżką sportową (aktualnie wyposażaną) i Wiewiórczą ścieżką wokół jeziora - to kilkaset hektarów.
Na stadionie piłkarsko-lekkoatletycznym roboty również zbliżają się ku końcowi. Jedzie ze Szwecji zamówione przez gminę zadaszenie. Żebra tego dachu są zrobione z imponującej swoimi wymiarami klejonki, która w Polsce nie jest wykonywana. Montaż tych wielkogabarytowych obiektów potrwa około trzech dni. Wykonawcą głównym obiektu jest olecka firma Tabex i jak zapewnia, termin ukończenia całości prac (15 listopada) zostanie dotrzymany. 
“Na uroczystość zakończenia realizacji drugiego etapu inwestycji – opowiada wiceburmistrz Henryk Trznadel – chcemy zaprosić Marszałka naszego województwa, który już potwierdził przybycie. To on przekazał milion złotych z kontraktu województwa na tę inwestycję. Zaprosiliśmy również delegację z miast partnerskich”.

Ostatnia aktualizacja: 07 listopada 2004 w@m

Drukuj Wydrukuj tę stronę